+995 595 30 30 59

სკოლის კურსდამთავრებულნი

2013-14  სასწ. წლის კურსდამთავრებულნი:

1. ბუჯიაშვილი მარიამი - ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ტურიზმის მენეჯმენტი, დაფინანსება - 100% 

2. გიუნაშვილი ალექსანდრე  - ივ.ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ეკონომიკური, დაფინანსება - 50%  

3. გურგენაშვილი ანა - ვერცხლის მედალოსანი- თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი,  დაფინანსება 50 % 

4. მებონია ბექა - ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი,  დაფინანსება -  50 % 

5. მელიკ-მარუტოვი მირიამი - თბილისის სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია - დაფინანსება 100 % 

6. მუმლაძე ანა - ვერცხლის მედალოსანი - ივ.ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი - იურიდიული -  დაფინანსება 50% 

7. სანაძე ქეთევანი - ოქროს მედალოსანი - ივ.ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი - იურიდიული -  დაფინანსება 50% 

8. სხირტლაძე ქეთევანი - ოქროს მედალოსანი -  თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი - დაფინანსება 50 % 

9. ყურაშვილი კონსტანტინე - LCC - ლიტვა 

10. შუბითიძე გიორგი - შავი ზღვის უნივერსიტეტი - ბიზნეს ადმინისტრირება

11. ჟუჟუნაშვილი დავით - თბილისის ტექნიკური უნივერსიტეტი, დაფინანსება - 100%

12. ჩადუნელი ავთანდილი - LCC - ლიტვა

 

2014-15  სასწ. წლის კურსდამთავრებულნი:

1. ბაშალეიშვილი ტატიანა - ოქროს მედალოსანი - თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნეს ადმინისტრირება, დაფინანსება - 100 %

2. გაბელაია ნათია - საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი, ქიმია-ბიოლოგიური, დაფინანსება - 50 %

3. გაჩეჩილაძე ნიკოლოზ - ოქროს მედალოსანი - LCC - ლიტვა, ბიზნეს ადმინისტრირება, დაფინანსება - 100%

4. კასრაძე ბექა  - სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი, დაფინანსება - 50 %

5. კვანტრიშვილი გივი - თავისუფალი უნივერსიტეტი 

6. მითაიშვილი მარიამ - საქართველოს უნივერსიტეტი  - სამართალმცოდნეობა

7. მიხაილოვა-კეზელი ანა - ვერცხლის მედალოსანი - სახელმწიფო სამხატვრო აკადემია, სამართალმცოდნეობა

8. სილაგაძე ნანა - ოქროს მედალოსანი - თავისუფალი უნივერსიტეტი, ბიზნესის ადმინისტრირება, დაფინანსება - 100%

9. უშიკიშვილი ავთანდილი -  ივ.ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, კომპიუტერული ინჟინერია, დაფინანსება - 50%

10. ღლონტი სოფო - კავკასიის ბიზნეს სკოლა, სოციოლოგია, დაფინანსება - 50 %

11. შავეის ნიქს - საქ. ტექნიკური უნივერსიტეტი - გაზ-ნავთობი

12. ხარაძე ლუკა - ილიას უნივერსიტეტი - ბიზნეს ადმინისტრირება, დაფინანსება - 70%

13. ხელაშვილი ოთარ - საქ.ტექნიკური უნივერსიტეტი - არქიტექტურა, დაფინანსება- 100%

 

2015-16  სასწ. წლის კურსდამთავრებულნი:

1. მუმლაძე ნატალია - ივ.ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი, დაფინანსება - 50%

2. ფარჯანაძე მარია - საქართველოს უნივერსიტეტი - საერთაშორისო ურთიერთობები

3. ნოზაძე თამარ - კავკასიის უნივერსიტეტი -ბიზნეს ადმინისტრირება, დაფინანსება - 70%

4. ტყაბლაძე ნინო - საქართველოს უნივერსიტეტი - იურიდიული 

5. რევია დავით - აგრარული უნივერსიტეტი - ბიოტექნოლოგიები, დაფინანსება - 50%

6.ხურცილავა გიორგი - საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი - იურიდიული   

7. ჩადუნელი მიხეილ - LCC - ლიტვა

 

2016-17  სასწ. წლის კურსდამთავრებულნი:

1. ნიკოლოზ ასათიანი - ISM ლიტვა, ბიზნესის ფაკულტეტი.

2. გიორგი ანდრონიკაშვილი - თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, სამართლის სკოლა, 50% გრანტი.

3. ჯულია არჩვაძე - ანდრეა პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტი, მენეჯმენტის ფაკულტეტი, 50 % გრანტი.

4. ერეკლე დათეშიძე - San Diego State University, სამოქალაქო ინჟინერია, 50 % გრანტი.

5. დავით სილაგაძე - თბილისის თავისუფალი უნივერსიტეტი, საერთაშორისო ურთიერთობების სკოლა, 50% გრანტი.

6. ზურა კიკნაძე - გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი, ტურიზმი.

7. ალექსანდრე კაპანაძე - ჯიპა - საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტი, 50 % გრანტი.

8. ნატალი მელიკ-მარუტოვი - ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ტურიზმი.

9. ანა ლაზვიაშვილი - ივ. ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, სამართალი.

10.  ირაკლი რევია თბილისის ტექნიკური უნივერსიტეტი, გეოდეზია და სამშენებლო საქმე. 

ჩვენი პარტნიორები